Top News – SPAK dhe RENEA furtunë në Lushnje/ Në pranga kryebashkiaku Fatos Tushe dhe 10 të tjerë

SPAK ka dhënë një tjetër goditje të fortë paraditen e kësaj të marte. Kryebashkiaku i Lushnjes Fatos Tushe është arrestuar në zyrën e tij, sapo kishte përfunduar …


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *